Over MDHG

Ontstaansgeschiedenis

De MDHG is in 1977 opgericht als Medisch-sociale Dienst Heroïne Gebruikers. Ten tijde van wat de “heroïne epidemie” werd genoemd, waarin gebruikers werden opgejaagd of als patiënt werden behandeld, koos de MDHG voor de zogenaamde derde weg: het opkomen voor de belangen van druggebruikers. De MDHG stelde de mens centraal en doet dat nog steeds, of ze nou drugs gebruiken of niet.

Wij zijn van mening dat niemand tegen z’n wil op straat zou moeten slapen en dat bureaucratie je niet van je basisrechten zou mogen weerhouden. Wie daar last van heeft, ondersteunen we daarom graag.

De MDHG heeft drie doelstellingen: individuele belangenbehartiging, collectieve belangenbehartiging en drugs uit het strafrecht. We zijn een vereniging, waarbij de leden (onze bezoekers) via de ledenvergadering het laatste woord hebben. We werken met zowel professionals als ervaringsdeskundigen en vragen geen financiële bijdrage voor onze diensten.

Medewerkers

Dennis Lahey

Dennis Lahey

Directeur

      T    06 – 19860716       @    dennis@mdhg.nl

Jovanka de Boer

Jovanka de Boer

Medewerker Ervaringsdeskundigheid en Outreachend Werk

T    06 – 24382965    @ jovanka@mdhg.nl

Leonie Brendel

Leonie Brendel

Beleidsmedewerker

      T    06 – 22059610       @    leonie@mdhg.nl

Teake Damstra

Teake Damstra

Medewerker Belangenbehartiging

T    06 – 13329266
@    teake@mdhg.nl

Beheer

Peter van der Gragt

Peter van der Gragt

Beheerder

@    peter@mdhg.nl

Stagiaires

Lennard Bekendam

Lennard Bekendam

Stagiaire

T   06 – 26144891
@ stagiaire@mdhg.nl

Bestuur

Ineke Baas

Ineke Baas

Voorzitter

Henk Wooldrik

Henk Wooldrik

Penningmeester

Maarten Loonen

Maarten Loonen

Secretaris

Dirk Korf

Dirk Korf

Bestuurslid

Atti Brons

Atti Brons

Bestuurslid

Has Cornelissen

Has Cornelissen

Bestuurslid

Eva Timisela

Eva Timisela

Bestuurslid

Edo Paardekooper Overman

Edo Paardekooper Overman

Bestuurslid

Chahid Aaddi

Chahid Aaddi

Bestuurslid

MDHG

Contact & Openingstijden

De MDHG is iedere werkdag geopend van 10:00 tot 16:30 uur.
Wilt u tussen 12:30 uur en 15:30 uur gebruik maken van een computer of de telefoon of wilt u een medewerker spreken? Maak dan even een afspraak.

De MDHG is bereikbaar met de metro of tram 14, halte Waterlooplein.

Jonas Daniel Meijerplein 30

1011 RH Amsterdam

T     020 - 6244775

@    info@mdhg.nl